49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

Запчастини

8401697

Ми гарантуємо нашим клієнтам своєчасне постачання  якісних запчастин від оригінального виробника й максимально виключаємо можливі простої Вашої техніки під час проведення сезоних робіт. Ми гарантуємо максимальну ефективність з використанням наших запчастин. До всього іншого Ми є постачальниками оригінальних мостів Dana Spicer та Carraro до усієї самохідної техніки. На наших складах Ви завжди знайдете необхідні  витратні матеріали до усієї лінейки техніки, перелічених виробників, постачаємої до України. За необхідності, Ви завжди можете заказати потрібні запасні частини у разі їх відсутності на наших складах та бути впевненими у тому, що заказ буде здійснений у найкоротщі строки з особою увагою. Зверніть увагу, що ми також надаємо повний ассортимент запасних частин та витратних матеріалів на комбайни Топлайнер (Topliner), Старлайнер, Гігант-400, а також фронтальні навантижувачі Агровектор (Agrovector), та їх аналоги.

відділ запасних частин: тел\факс:(056) 794 32 11

Альбіон — торгівельна компанія, яка займається сільськогосподарською технікою і займає лідируючі позиції серед її дилерів в Україні. Компанія бере свій початок з 2010 року і на сьогодні посідає перше місце по розповсюдженню, а також обслуговуванню техніки і запчастин таких відомих світових брендів, як Great Plains, Deutz Fahr та Kverneland. Ми пропонуємо практично усі види техніки, необхідної для сільськогосподарських робіт. Наші філії знаходяться у великих містах, та охоплюють фактично усю територію України. Це створює необхідні умови для аграрного розвитку країни. Разом з безсмертними плугами Kverneland, сівалками Great Plains та тракторами Deutz Fahr кожен зможе досягнути кращого врожаю.

Відділ запчастин працює з 2010 і наразі охоплює продукцію таких відомих марок, як Great Plains, Deutz Fahr, Kverneland, Kellobilt, Dana, Simba та Geringhoff. Ми представляємо запчастини та комплектувальні до техніки цих брендів. Звернувшись до нас, ви отримуєте кваліфіковану допомогу спеціалістів та дійсно якісні матеріали — усе, що допоможе відновити відповідний робочій стан техніки та повернутися до справ у найкоротші терміни. Більша частина самих необхідних запчастин завжди знаходиться на наших складах, тож її не потрібно очікувати довго.

Ми представляємо велику кількість запчастин для передніх мостів від марки Dana, Carraro. Постійно у наявності є потужні німецькі двигуни Deutz — визнані на світовому ринку у числі лідерів цієї галузі. Ми оперативно опрацьовуємо ваші замовлення та надаємо свої послуги у найкоротші строки.

Переваги співпраці з нами:

  • Великий асортимент запчастин
  • Склади запчастин по всій Україні
  • Запчастини до великого спектра техніки
  • Оригінальні запчастини

Deutz Fahr — німецький бренд італійської збірки, котрий впевнено займає передові позиції на світовому ринку агропромислові. Ми представляємо додаткове обладнання, запчастини та паливно-мастильні матеріали до обладнання цієї марки, а також для Lamdorghini та Same. Обслуговування комбайнів та тракторів цих марок забезпечує їм надійну службу. Дуже важливо для максимально довгої та продуктивної роботи техніки використовувати оригінальні запчастини — вони розроблені для сумісності саме з таким брендом і такими його особливостями. Це дає змогу отримати гармонійну роботу усього механізму на повну та отримання найкращого результату. Замовляючи деталі у нас, ви можете бути певні, що отримаєте необхідні деталі у найкоротший час.

Торгова марка Kverneland представляє техніку для обробки ґрунту, посіву та захисту рослин. Вона працює уже понад сторіччя в Норвегії та впевнено займає позиції серед лідерів агропромисловості усього світу. Ми пропонуємо оригінальні запчастини та додаткове обладнання для техніки цього бренду, а також для марки Accord. Звернувшись до наших менеджерів ви можете замовити будь-які деталі. Після оформлення замовлення товар буде доставлено у найкоротші строки для вашої зручності, щоб ви могли без зволікань повернутися до справ.

Слоган торгової марки Great Plains звучить, як “врожай починається тут”. Це прості, але влучні слова, адже політика компанії спрямована на створення техніки, яка допоможе досягнути дійсно гарного врожаю де б ви не знаходились. У наявності “Альбіону” запчастини на увесь модельний ряд цієї техніки. Така комплектація оригінальними деталями допоможе вам повернути обладнання до роботи якомога швидше. Ми пишаємося великим досвідом роботи з цим брендом і забезпечуємо необхідне обслуговування та підтримку в роботі з ним. Усі деталі оригінальні та ідеально підходять продукції.

Передні мости забезпечують високий дорожній просвіт та дає змогу регулювати ширину колії. Це дозволяє використовувати трактор чи іншу техніку при роботі з високими сільськогосподарськими культурами чи у просуванні по міжряддю. Компанії Dana та Carraro займаються виробництвом передніх мостів та комплектувальних для них. Їх продукцію використовують відомі фірми, адже якість цих агрегатів перевірена досвідом та неодноразово доводила свій рівень. Ви також можете вдосконалити свою техніку за допомогою передніх мостів. Наші менеджери порадять найкращий варіант та допоможуть підібрати оптимальну модель.

 

Оперативність

Для нас оперативність обробки Вашого заовлення та доставка його у найкоротші строки – не пустий звук! Наша команда налічує більш ніж тридцять професіоналів, здатних завжди відгукнутися Вам на допомогу.

Покриття

Важливий для нас критерій це поширеність у регіоні. Ми завжди поруч, щоб Вам було зручно з нами співпрацювати та ми завжди доставляли Вам потрібні запчастини вчасно. Та Ваша техніка не простоювала.

Оригінальність

Ми офіційні дилери запчастин всієї продуктової лінійки техніки яку поставляємо, працюючи на пряму з заводами забезпечуючи довгу і вірну службу наших розхідних й ПММ матеріалів та повного спектру запчастин.

Залиште заявку у формі, ми Вам одразу ж передзвонимоТелефон для консультації:(056) 794-32-11