49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

Сільськогосподарські шини

Якісні та правильно підібрані шини – запорука справності і довговічності сільгосптехніки. Ці машини інтенсивно працюють і піддаються суворим впливам. Хороші шини повинні володіти найкращим зчепленням, відмінною прохідністю, міцністю, стійкістю до пошкоджень, здатністю працювати з мінімальним тиском на грунт. Сучасні виробники шин пропонують ринку безліч ефективних рішень і нових конструкцій.

Alliance Tire Company – одна з найбільших світових шинних компаній, що спеціалізується на виробах для поза дорожнього використання. Рік заснування компанії – 1950. На початку 60-х вона виробляла передні і задні діагональні шини для тракторів. Поступово асортиментний ряд розширювався. На сьогодні це справжній гігант на ринку.

Продукція Alliance виготовляється на заводах в Ізраїлі, Індії, а також на виробничих потужностях в Китаї і на Тайвані. У ресурси компанії входять 4 дослідницькі центри, кілька спеціалізованих полігонів для проведення випробувань. Команда інженерів розробляє інноваційну та передову продукцію найвищої якості, що відповідає стандартам ISO, T.R.A standards, E.T.R.T.O.

У модернізацію науково-дослідних центрів і навчання співробітників постійно інвестуються кошти. Функціонує сувора система перевірки якості виробів. Вони постійно вдосконалюються, щоб гарантувати їх бездоганну якість і надійність.

Переваги Alliance

 • Висока якість товарів від виробника.
 • Величезний асортимент.
 • Гарантія на продукцію 5 років.
 • Найкраще співвідношення ціни/якості.
 • Економічність і екологічність.
 • Спеціалізовані поставки.
 • Підтримка сервісної служби.

Наша компанія є офіційним дилером Alliance в Україні. Пропонуємо купити сільськогосподарські шини в Україні (Дніпро, Харків, Київ, Одеса, Вінниця, Полтава, Хмельницький) з гарантією за найкращими цінами.

Асортимент продукції Alliance

Шини від Alliance повністю відповідають всім вимогам сучасної спецтехніки, новітнім розробкам сільськогосподарських машин з високою швидкістю пересування, важкого сільхозобладнання тощо. Тісно співпрацюючи з кінцевим споживачем, компанія пропонує купити сільгоспшини різних типорозмірів. Асортимент складає понад 1000 найменувань.

Сільськогосподарські шини

Розроблено з метою досягнення високої продуктивності роботи в будь-яких умовах. Вони призначені для машин, які виконують сільськогосподарські роботи, а також періодично переміщаються по дорозі. Пропонуємо замовити сільськогосподарські шини наступних типів:

 • Шини для комбайна. Відрізняються високою вантажопідйомністю, стійкістю до ударів, відмінною тягою, низьким ущільненням ґрунту, комфортом і універсальністю. Можна замовити і купити шини для комбайна радіальні і діагональні.
 • Шини для трактора. Модельний ряд тракторних шин включає в себе варіанти з діагональною і радіальною конструкцією. Можна купити шини для трактора, призначені для різної техніки – від невеликих малопотужних машин до надпотужних.
 • Просапні культури. Alliance лідирує у виробництві вузьких радіальних шин для просапних культур.
 • Шини для спецтехніки представляють собою спеціальні модифікації для розкидачів добрив, цистерн, спецтехніки для газонів і дерну і т. д. Замовити сільгоспшини цих типів також можливо.

Флотаційні шини

Розроблено для забезпечення прекрасних флотаційних характеристик на різних видах грунтів. Підходять для різних видів машин і спеціальної техніки, в умовах, де необхідна висока несуча здатність при мінімальному впливі на грунт і мінімізація пошкодження культур. Alliance пропонує своїм клієнтам велику різноманітність флотаційних шин з радіальною і діагонально-оперезаною конструкцією. Це гарантує оптимальне рішення для самих різних сфер застосування.

Промислові та будівельні шини

Індивідуальне рішення для широкого спектру промислового і позашляхового застосування. Це екскаватори, навантажувачі, грейдери, мобільні крани, портова техніка, асфальтоукладальники і т. д. Підвищену продуктивність і суттєву економію забезпечують спеціальний малюнок протектора і конструкція для кожної сфери застосування. При виготовленні промислових шин Alliance використовуються термостійкі і стійкі до порізів з’єднання для забезпечення їх довговічності. Потужний корпус гарантує високу міцність і більш високу продуктивність.

Команда компанії Alliance Tire Company добре розуміє, що їхні клієнти не просто керують транспортом. Вони управляють бізнесом, і хочуть отримати максимум з кожної витраченої копійки. Тому так важливо виробництво якісних продуктів. Сільгоспшини Alliance Tire Company – кращий вибір. Їх обирають аграрії в нашій країні і за кордоном.