49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

Як вибрати сільськогосподарські шини?

У питанні: «Які взяти сільгосп шини?» слід враховувати певні критерії, за якими можна правильно визначити якісний і довговічний варіант. Незважаючи на те, що сельхоз техніка відрізняється між собою за призначенням, конструкцією і габаритами, параметри вибору такого плану гуми є стандартними.
  Яким вимогам повинні відповідати кращі шини для сільгоспу?
  Кращі шини для сільгоспу повинні відповідати наступним вимогам:
 • Підтримувати продуктивність техніки. Тільки якісні шини дозволяє максимально використовувати техніку, при цьому, не провокуючи колосального зносу.
 • Скорочення витрат на ремонт і витрата палива. При якісних покришках техніка навіть на швидкості рухається легко і плавно, не завдаючи шкоди мотору і дискам.
Як вибрати шини для сільськогосподарської техніки?
  Як при виборі сільськогосподарської техніки, таки в разі і з покупкою гуми, слід врахувати умови, в яких вони будуть використовуватися. Тому, купуючи покришки, важливо врахувати тип ґрунту, адже від цього критерію варто відштовхуватися в першу чергу.
Існують наступні види шин для сільськогосподарської техніки:
 • Використовуються найчастіше для обробки сухого ґрунту і інших подібних поверхонь.
 • Такого плану гума підходить для в’язкої грунту з нестабільною вологістю.
 • Даний вид може цілком застосовуватися для тендітних поверхонь, які забороняється піддавати пошкоджень і різного плану навантажень.
 • Є найбільш використовуваним і універсальним варіантом для практично всіх моделей техніки.
 • Цей тип має глибокий протектор і також використовується для сирої грунту.
Які все-таки взяти сільгосп шини?
  • Для тих, хто ще не встиг визначитися які взяти сільгосп шини, слід врахувати і технічні характеристики такого плану виробів. Адже кожна модель трактора має свої вимоги щодо підбору покришок. Саме тому в процесі роботи не доцільним буде перевищувати максимально допустимі навантаження, що негативно позначиться в першу чергу на шинах, дисках і в подальшому на використовуваної техніці в цілому.
 
  При покупці нових шин слід також знати, що провідні колеса повинні бути одягнені в покришки зі змінними кутами грунтозацепа. На задні колеса, підійдуть з показниками кута в 23 градуси.
  Де вигідно придбати шини на трактор або комбайн?
  Якщо говорити про якість шин для тракторів і комбайнів – гідно себе показала продукція зі світовим ім’ям ALLIANCE, яка створюється спеціально для підвищення продуктивності різного плану техніки. На нашому ринку також пропонуються різного плану покришки даного виробника, які в повній мірі відповідають всім вимогам спецтехніки діючу пенсійну систему наших умовах. Асортимент продукції ALLIANCE складається з понад 1000 позицій. Детальніше вивчити асортимент, переваги продукції даного бренду або вигідно придбати шини на трактор можна у офіційного представника – компанії «Альбіон».
Пост был изменен: 20, 2020