49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

Як вибрати ефективну сівалку?

  В процесі розвитку своєї аграрної діяльності кожен стикається з необхідністю розширити спектр сільськогосподарського обладнання, серед яких сівалки займають не останнє місце. Питання: «Як вибрати посівну техніку?» виникає відразу ж, тому, варто детально розібратися в ньому і зробити правильні для себе висновки.
  Краща сівалка: особливості вибору
  На вітчизняному ринку присутній маса висівних агрегатів, серед яких найкраща сівалка для кожного підбирається індивідуально. При цьому, варто враховувати не тільки якість посіву того чи іншого виду, але і врахувати надійність агрегату, простоту у використанні. У цій статті ви дізнаєтеся, як вибрати зернову сівалку, відштовхуючись від технічних характеристик і типу висіваючою системи.
  Основні види зернових сівалок В сучасних умовах вирощування різних зернових культур використовуються наступні види посівної техніки:
  Механічні сівалки. Такого типу агрегати використовуються для підгортання ґрунту перед посівом, що дозволяє провести рівномірну підготовку грунту, а це важливо у вирощуванні різних культур. Даний вид сівалок має найпростішу комплектацію, при цьому він може активно використовуватися як в невеликих господарствах, так на великих аграрних підприємствах.
  Пневматична посівне обладнання. Пневматичні моделі сівалок є більш ефективними і використовуваними видами завдяки своїй швидкості і акуратності посіву. Крім цього є можливість вибрати оптимальний агрегат за способом засіву або агрегатування також і по конкретному призначенню. Даний вид сівалок завдяки мінімальних втрат часу і посівного матеріалу, є більш продуктивним і зручним у застосуванні, саме тому потихеньку витісняє механічні зразки.
  Сівалки суцільного посіву використовуються для повної, рівномірної посадки різних зернових культур, завдяки чому фермер може використовувати кожен вільний клаптик грунту. При цьому рослина має свою оптимальну площу для активного і здорового зростання, тим самим зменшується відсоток бур’янів. Тут багато хто віддає перевагу саме пневматичним моделям, так як вони швидко себе окуповують і здійснюють оптимальний посів.
  Сівалки точного висіву використовуються для посадки зернових рядовим або стрічковим способом. При цьому існує можливість точного контролю глибини посіву, а також відстанню між зернами і рядами. Завдяки цьому, агроному відкривається величезний спектр можливостей для ефективного посіву різних зернових культур, також визначити для себе оптимальні параметри посіву виходячи з умов і стану грунту.
  Де купити ефективну сівалку?
  Для багатьох також важливим є питання надійності виробника і ціни посівного обладнання. Серед маси зарубіжних моделей можна виділити і гідні зразки американського виробництва GREAT PLAINS, які відрізняються надійністю, довговічністю і великим різноманіттям опцій. Компанія «Альбіон», будучи офіційним представником GREAT PLAINS в нашій країні, пропонує широкий спектр надійного посівного обладнання, яке виробляється із застосуванням інновацій і високоміцних матеріалів. При цьому вітчизняний споживач може на прийнятних умовах придбати собі високонадійну імпортну техніку.
Пост был изменен: 18, 2020