49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

Як пройшов День Поля Альбіон у червні 2019

День Поля Альбион в 2019 году

У середині червня компанія «Альбіон» провела польову демонстрацію практично всієї лінійки техніки Kverneland разом із навігаційними системами Topcon Agriculture.

Подія, яку організувала компанія «Альбіон», продемонструвала можливості високотехнологічного обладнання, яке робить рослинницький бізнес значно ефективнішим. Насамперед ішлося про техніку Kverneland, яка завдяки інноваціям і високій якості здатна забезпечити комплексні рішення для підготовки ґрунту, посіву, обприскування та внесення мінеральних добрив. Гості події отримали консультації від представників заводу Kverneland і на власні очі побачили техніку в роботі. Найбільший інтерес серед фермерів викликала абсолютно нова швидкісна сівалка Optima SX, продаж якої розпочнеться тільки наступного року.

Усього було представлено 6 новинок:
  • Сівалка OPTIMA SX
  • Плуг RN
  • Сівалка U-DRILL
  • Дискова борона QUALIDISC
  • Розкидач TL GEOSPREAD
  • Обприскувач iXtrack В з навігаційною системою TOPCON

МИХАЙЛО ГРУВМАН, директор компанії «Альбіон»

— Ми намагаємося бути ближчими до наших клієнтів, і кожний День поля дає нам змогу показати наші переваги, чим ми можемо бути корисними для аграріїв у розв’язанні їхніх проблем. Сьогоднішній показ більше акцентовано на техніці Kverneland, яка пропонує широкий спектр інноваційних технічних засобів, призначених для підвищення продуктивності праці в сільському господарстві. Компанія «Альбіон», крім техніки Kverneland, також є офіційним дилером Deutz Fahr, Great Plains і TOPCON Agriculture. Зокрема, ми пропонуємо всю лінійку продуктів TOPCON Agriculture для точного землеробства починаючи від автопілотів із точністю керування до 2 см і підтриманням інтелектуальної системи авто-розворотів техніки з урахуванням габаритів і посекційної роботи причіпного та навісного обладнання, системами контролю висоти обприскування для причіпних і самохідних обприскувачів, систем обліку й картування врожайності для комбайнів будь-яких виробників, азотними датчиками для миттєвого визначення норми внесення азотних добрив.

Окремо варто зазначити той факт, що обладнання TOPCON Agriculture можна встановлювати на причіпні та самохідні машини будь-яких виробників і будь-якого рівня підготовки до автопілотування». Ми залучили двох спеціалістів із багаторічним досвідом роботи з обладнанням TOPCON Agriculture, і це означає, що аграрії отримають більший вибір для вирішення своїх завдань, а ми, у свою чергу, зможемо надати кваліфіковану підтримку.

  • День поля 2019 Альбион
Пост был изменен: 5, 2019