49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

Як підготувати сільгосптехніку до зими: 7 порад

Как хранить технику зимой

Постановка техніки на зимове зберігання – це комплекс заходів для захисту тракторів, комбайнів та іншої техніки від корозії, зледеніння, перепадів температур атмосферних опадів. У цій статті ми розглянемо 7 порад, які допоможуть уберегти трактор взимку і захистити будь-яку техніку від несприятливих умов сезону.

Акумулятор

Обов’язково відокремте акумулятор від самохідної техніки комбайна. При низьких температурах розряджений акумулятор може “розмерзнуться”. Для уникнення цього рекомендується помістити його в провітрюється з плюсовою температурою, попередньо зарядивши.

Очищення техніки

Перед постановкою техніки на зберігання – її необхідно очистити від всіх забруднень і після цього промазати всі точки мастилом.

Захист деталей від корозії

Спеціальні склади захищають від утворення іржі. Незабарвлені деталі корпуса покрийте змазкою.

Не забудьте про бак

Мало хто знає, що зберігати трактор взимку потрібно з повним баком пального. Якщо бак буде напівпорожнім, на його стінках може утворитися конденсат. Попадання води в паливну систему призводить до виходу її з ладу і подальшого дорогого ремонту.

А кондиціонер?

Дуже важливо змастити компресор. Для цього час від часу виконуйте запуски кондиціонера. Це робиться для того, щоб компресор не покрився конденсатом. Якщо не вентилювати компресор, навесні його може заклинити при запуску машини.

Де зберігати

Зберігання техніки найкраще проводити в гаражі. Тут повітря сухіше, тому утворення конденсату малоймовірно. У гаражі не страшна корозія, вивітрювання, атмосферні опади. На даху техніки не утворюється полій.

А що робити, якщо гаража немає? Зберігайте під навісом. А якщо і його немає? Тоді доведеться підготувати техніку до зберігання на вулиці:

  • Накрийте техніку тентом. Хоча взимку сонячні промені слабші, ніж влітку, це не рятує від ультрафіолетового випромінювання. Навіть невелика доза сонця кожен день призводить до вигоряння фарби.
  • У двигуні потрібно захистити від вологості вихідні і вхідні повітропроводи. Для цього використовуйте спеціальні пробки.
  • Відпустіть ремені на двигуні, щоб при низькій температурі гума не втратила свою еластичність.
  • Щоб колеса не деформувалися при різких перепадах температури, поставте трактор або комбайнер на опори.
  • Якщо гумові ущільнювачі втратять еластичність, можуть виникнути витік бензину або машинного масла. При низьких температурах погіршується ущільнення в гідравлічних елементах трансмісії і в самій гідравлічній системі. Через це навесні водія трактора чекає дорогий ремонт.Щоб уникнути подібних проблем, час від часу прогрівайте двигун.

Не забудьте про колеса

До ґрунтообробної техніки дуже важливо усунути навантаження на колеса. Встановіть рами знарядь на опори, щоб не відбулося викривлення покришок. Якщо в будь-якому місці Не буде лакового покриття, взимку там обов’язково утворюється іржа. Так що заздалегідь зафарбуйте всі діри ґрунтовкою і фарбою.

Пост был изменен: 16, 2019