49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

У чому перевага минитрактора для сільського господарства

Купить мини трактор в Украине

Для невеликих господарств недоцільно купувати габаритні трактори, як для великих угідь. У більшості випадків, краще зупинити свій вибір на міні тракторі. У чому його переваги і чи є у нього недоліки – ми розглянемо в цій статті.

Маневреність

З урахуванням того, що трактор менше – він часто більш спритний. Йому не потрібно багато місця для розгону і він легше входить в поворот. Навіть якщо у вас територія з не рівною ділянкою – міні трактор зможе акуратно і чітко увійти в будь-який кут. Він зуміє проїхати і в саду між деревами, що робить його справжньою знахідкою для садівників. Хід легкий і чіткий, не залишає таких величезних борозен від коліс, як його великі побратими.

Економія

Тут можна подивитися на економію з різних аспектів. В першу чергу – купити міні трактор значно простіше, адже він в рази дешевше великих агрегатів. Його деталі теж часто бюджетні в покупці. Ну і не забуваємо про економію палива, яка теж дуже приємна для гаманця.

Продуктивність

Tractor-Deutz-Agrokid-230

З урахуванням компактних габаритів міні трактори дуже продуктивні. Вони можуть витягнути навантаження не багатьом менше стандартних тракторів і при цьому паливні витрати в порівнянні з результатом будуть мізерні. Їх можна застосовувати для розкидання добрив, для орання грунту, збору листя і багато чого іншого.

Довговічність

Міні трактори досить живучі. Особливо якщо хороша фірма-виробник. Deutz-Fahr – німецький бренд, який існує на ринку Європи вже більше сорока років. Точна сборка и якісні деталі забезпечують цим тракторів дійсно тривалу службу. Україна також оцінила їх – чимало аграріїв замовляють техніку саме цього бренду.

До недоліків можна віднести те, що він обробляє невеликі ділянки, тому для роботи з величезним полем в десятки гектарів буде потрібно більше часу, ніж при використанні великого трактора.

Модель Agrokid призначена для різнопланових робіт і відмінно підійде як для відкритого поля, так і для роботи на присадибних ділянках. Приставка «Кід» говорить про малогабаритність цього агрегату. Він легкий в управлінні і приємно дивує продуктивністю. Купити міні трактор Кід ви можете безпосередньо в наших офісах в Києві та Дніпрі. Також приймаються замовлення по Україні. Оцініть всю практичність і зручність маленького трактора.

Пост был изменен: 24, 2019