49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

Техніка для кращої оранки

Плуг для вспашки

Оранка – один з головних моментів в обробці землі. Це робить земний ком податливим і дає можливість в подальшому проводити посів. Маленькі території в кілька соток дозволяють провести цю операцію вручну, але це трудомісткий і тривалий процес. Для проведення цієї маніпуляції, особливо на великих ділянках, зазвичай використовується плуг.

Плуг – це знаряддя з широким металевим лемешем, яке розтинає і перевертає верхній земляний покрив. Іншими словами – це знаряддя, яке проводить оранку землі. Ця процедура необхідна для насичення землі киснем, вспушування і підняття вологи, а також для того, щоб зробити однорідним і податливим для роботи верхній шар ґрунту.

Плуг чіпляється до трактора або іншої ходової техніки з достатньою потужністю. Матеріал агрегату повинен бути досить міцним, щоб не зламатися під час проведення маніпуляції.

У плугів є своя класифікація. Вона залежить від:

  • пристрою робочих органів (роторний, дисковий, оборотний і лемішний);
  • як його можна встановлювати (навісний, напівнавісний, причіпний);
  • механізму використання (загального, спеціального).

Залежно від типу ґрунту і самої площі, яку потрібно обробити використовують різні конструкції плугів.

Для важких і твердих ґрунтів використовують дискові плуги – вони розрізають щільний верхній земний ком і перевертають його, таким чином насичуючи землю киснем. Для більш нерівномірних ділянок можна використовувати роторний плуг адже він сам вирівнює землю за рахунок того, що його частини крутяться самі, піднімаючи і вспушуючи ґрунт. Оборотні часто використовують для ґрунту сильно пошкодженого бур’янами або після зернових культур. Лемішні плуги переважно використовують на досить м’якому ґрунті.

Відносно того який варіант плуга підійде вам найкраще – можна проконсультуватися у наших менеджерів.

Також важливо, щоб трактор був досить потужним для обраного плугу. Для невеликих ділянок і вузьких плугів, наприклад роторних, можна обійтися і міні-трактором, а ось якщо ви обираєте оборотний плуг і володієте значним ділянкою – трактор повинен бути відповідним.

Нехай ваш урожай буде більше, ніж ви очікуєте!

Пост был изменен: 8, 2019