49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

Плуги Onland від Kverneland вже в Україні

Компанія «Альбіон», привезла в Україну велику партію новітніх плугів Kverneland RN / PN OnLand. Нагадаємо, прості, надійні, невибагливі плуги RN / PN вже давно відомі в Україні, а нова модифікація RN / PN OnLand отримала цілий ряд удосконалень.

Як відзначають фахівці компанії, функція onland для плугів серії RN – це довгоочікувана новинка. Вона дозволяє використовувати в якості тягача гусеничні трактори, а також трактори з широкими гумовими або спареними колесами для максимально ефективного використання потужності тягового зусилля.

Фермерів, які шукають рентабельний і надійний плуг, в моделях Kverneland серії RN залучать можливість покрокової регулювання ширини захвату і механічно кероване опорна колесо, розташоване по центру конструкції. Це колесо забезпечує високу маневреність при розворотах і оранці грунту уздовж канав, лісосмуг тощо До поворотному механізму колесо кріпиться таким чином, що забезпечує безпечний оборот плуга. Щоб забезпечити мінімальний радіус розвороту, поворотна точка плуга розташована за стійкою. Для підвищення маневреності плуг з’єднується з трактором спеціальним вузлом кріплення.

Плуги серії RN мають жорстку конструкцію, в якій в якості системи запобігання використовується зрізний болт. Модель плуга RN-100-8 сконструйована на основі міцної рами квадратного перетину розміром 200х200 мм. Покрокове регулювання ширини борозни передбачає три значення: 35, 40 і 45 см (14, 16 або 18 дюймів) і виконується простим зміною положення болта на кожній стійці. При зміні ширини борозни також повинен бути відрегульований положення опорного колеса. Великий просвіт під рамою – 70 см або 80 см – забезпечує зручність обробки сильно засмічених полів.

Модель плуга RN-100-8 може оснащуватися корпусами в кількості від 5 до 8 з відстанню між ними в 100 см. При цьому базовий вага конструкції складе від 2650 до 3360 кг, а рекомендована потужність трактора – від 150 до 240 к.с. Для плугів Kverneland PN / RN пропонується широкий вибір типів корпусів, передплужників і дискових ножів, а також гідравлічна система регулювання ширини першої борозни, яка може бути додатково поставлена відповідно до замовлення покупця.

Випробування плугів Kverneland серій PN / RN проводилися заводом-виробником як в спеціальній лабораторії в Європі, так і безпосередньо в полях. У продаж в Росії перші зразки плугів серії RN надійдуть уже в травні 2016 року.

Пост был изменен: 29, 2019