49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

Передсезонна пропозиція: обприскувачі

Обприскувачі Kverneland розроблені з фокусом на максімальнрую автоматизацію роботи і дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Широкий модельний ряд дозволяє вибрати специфікацію саме для Ваших вимог і умов господарства. Всі машини мають низький центр тяжіння і исокую швидкість роботи. Самохідні моделі іаеют високий рівень ергономіки і оптимальне співвідношення висоти кліренсу і обсягу бака для рідини. Що робить його простим і безпечним в роботі, високо-продуктивним в господарстві.
МоделіШирина штанги, мЄмкість бункеру, лКеруванняТягове зусилля, к.с.
iXtrack A 28282800Система FMC 5,7,9 секцій85+
iXtrack B 36363600Система FMC 5,7,9 секцій / FMA ISOBUS110+
iXtrack C 50365000Система FMC 5,7,9 секцій / FMA ISOBUS150+
iXdrive 5240365000FMA ISOBUS

Система ENFO

Система автозаповнення і автопромивки магістралей штанги, перед початком обприскування заповнює штангу ядохимикатом видавлюючи чисту воду до моменту достжений їм форсунок і відключається, після закінчення обприскування або при перерві роботи система автоматично промиває секції штанги і форсунки від отрутохімікату. При цьому кількість води на рпомивку задано з заводу. Економляться ядохимикат і чиста вода, обприскування починається з першого метра.

Навигация

Система Starguide IV додає в процес обприскування функції паралельного водіння і автовідключення секцій.После проходу по краю поля навігатор запам’ятає його межі і буде автоматично відключати обприскування на вже оброблених ділянках. Також Starguide IV уможливлює нічний обприскування, точне обприскування з посекційно контролем, економить затарти на отрутохімікати.Стабильность во время работы

Низький центр ваги, поздовжнє розподіл ваги по пропорції 50/50, гідропневматичне підвіска обох осей – гарантує максимальну стійкість під час обприскування, відсутність горизонтальних коливань штанги і “хитань” машини, ривків на підйомах і спусках. Все це служить для забезпечення безперебійного і економного обприскування на Вашому поле і довгого терміну служби обприскувача.

Экономит время и средства

Обприскувач забезпечений системою автопромивки і автозаповнення штанги, що дає можливість вносити норму хімікатів з першого метра руху. Всі процеси повністю автоматизовані і виконуються з комфортною кабіни машини знижуючи витрати часу на підготовку обприскування і дозаправки. До речі великий паливний бак і рекордно маленький витрата палива дозволяють “закрити” зміну практично без дозаправок. Можливість заповнити бочку з будь-якого водоймища, також сприяє економії дорогоцінного часу.
Для отримання більш детальної інформації, заповніть контактну форму та натисніть кнопку “Відправити”

Пост был изменен: 3, 2019