49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

Основні критерії вибору трактора при покупці

Трактор на сайте Альбион

Для сільськогосподарських робіт трактор фактично незамінний. Це сучасний сильніший і багатофункціональний варіант коня, який може допомогти в рази швидше і якісніше впоратися з обробкою земельних ділянок, а при правильному подобрішаю і використанні – сприяє збільшенню продуктивності і рівня самого врожаю. Особливо ця техніка актуальна для великих господарств і угідь, де ручна обробка не дасть належного результату і будуть невиправдано витратною.

На які критерії дивитися, якщо виникла потреба купити трактор – ми розглянемо в цій статті.

Залежно від того, яке угіддя потрібно обробляти – маленьке до 5 Га або велике до 50 Га – потрібні різні машини. Для невеликих територіях до 2-3 Га краще вибрати маленькі маневрені трактори, досить потужні і спритні. Для обробки території їх буде достатньо, більш того – вони не будуть споживати зайвих ресурсів і не займуть багато місця. Зазвичай такі машини роблять в діапазоні 15-40 кінських сил. Вони підходять навіть для садових робіт і просто для озеленення.

Для більших ділянок з важким грунтом потрібен повнопривідний трактор з більшою продуктивністю і витривалістю. Вони дещо більше за габаритами і за споживанням палива, але в співвідношенні із загальною продуктивністю це окупається. Їх потужність зазвичай в межах 45-70 к.с. Кращий варіант, якщо трактор може виконувати відразу кілька функцій, наприклад завдяки зміні знаряддя праці.

Великі ферми з ділянками в десятки гектарів потребують габаритних і дійсно потужних тракторах, які вимагають особливих знань і правильного підходу. Потужність може досягати 100 к.с. и більше.

Крім габаритів і потужності слід звернути увагу на внутрішній світ трактора. Двигун – серце будь-якої машини і від того, який залежить термін служби агрегату. Варті уваги японські і німецькі двигуни, наприклад Mitsubishi або DEUTZ, також не погано себе проявляють Agrofarm.

Якщо ви перебуваєте далеко від сервісних центрів, то варто вибрати модель, яку можна відремонтувати самостійно. Механізм часто досить простий і інтуїтивно зрозумілий.

Якщо ви задумали купити трактор чи іншу сільськогосподарську техніку, зверніть увагу на Deutz-Fahr. Це німецька компанія, яка належить італійському концерну SDF. За більше ніж 40 років своєї роботи вони зарекомендували себе на ринку сільськогосподарського обладнання, як виробника надійних машин і їх запчастин. Вони зібрали і експлуатували понад 1 млн тракторів по всьому світу. У нашому асортименті представлені трактори і комбайни цієї фірми.

Також у нас надана посівна техніка від американського бренду Great Plains.

Грунтообробні знаряддя, сівалки, обризгівателі і інші товари фірми користуються активним попитом в Північній Америці. Те ж можна сказати про продукцію компанії Kverneland.

Це норвезька фірма, яка успішно працює ось уже 140 років. Ще в 1920-х роках вона стала найбільшим постачальником плугів.

Купити трактор в Дніпрі і області можна в компанії «Альбіон». Вибираючи техніку орієнтуйтеся на потреби конкретно вашого угіддя. Це та покупка, яка повинна служити вам роками, а значить і підхід повинен бути ґрунтовний. Представлені фірми довели свою надійність на досвіді і старанній роботі. Виберіть свій варіант залізного друга!

Пост был изменен: 21, 2019