49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

Нові моделі тракторів Deutz-Fahr

Трактор DeutzFahr 4100.4Е – новинка на ринку України!

Якщо Ви шукаєте трактор з низьким співвідношенням маси і потужності, який відповідає вашим високим вимогам до продуктивності, то новий трактор 4100.4 E – ідеальна відповідь для вас, незалежно від завдання.

Трактор 4100.4 E оснащений трансмісією, що забезпечує ідеальний передавальний момент для будь-яких завдань. Максимальна швидкість 30 км / год для моноприводних і 40 км / год для повнопривідних версій робить транспортування по дорогах швидким і простим.

Двохелементний очищувач повітря легко доступний спереду трактора. Попередній очищувач пального із прозорого скла розташований поруч з основним паливним фільтром.

Ефективна фільтрація повітря продовжує термін служби двигуна. Швидка та проста перевірка паливної системи запобігає дорогим проблемам ремонту.

 

Трактор DeutzFahr 6145W

Трактор Deutz-Fahr 6145W Profi є універсальним продуктивним трактором, який укомплектований двигуном з достатньою потужністю, забезпечує оптимальну продуктивність і економну витрату палива. Трактор характеризується синхронізованою трансмісією, оснащений шестициліндровим двигуном Deutz з потужністю від 130 до 180 к.с.

Міцність конструкції, надійність і висока ефективність є основними характеристиками трансмісії 6W Profi, повністю розробленої і реалізованої SDF. Існує безліч можливостей конфігурації, завдяки яким можна бути впевненим, що включена саме та передача, яка забезпечує ідеальну швидкість для того чи іншого виду роботи. Найпростіша комбінація пропонує 4 синхронізовані передачі і 3 діапазону зі зворотним ходом (також синхронізовані), тобто всього 12 передач в кожному напрямку. Щоб спростити технічне обслуговування, полегшений доступ до муфти зчеплення ВВП, яка знаходиться поруч з шліцьовим валом.

 

Трактор DeutzFahr 6180W

Новий потужний трактор Deutz-Fahr 6180 W Profi з 6–циліндровим двигуном Deutz потужністю 180 к.с. забезпечить Вам оптимальну продуктивність і економну витрату палива в полі.

Серія 6W Profi надзвичайно універсальна, оскільки гідравлічна система має модульну конструкцію і дозволяє комплектувати різні конфігурації для задоволення будь-яких потреб замовників. Трактори цієї серії виготовлені з компонентів високої якості. У стандартній комплектації вони мають один насос (43 л / хв) для обслуговування гідропідсилювача керма і допоміжних контурів, і другий насос (фіксована витрата – 94 л / хв) – для головного гідравлічного контуру. При необхідності останній може бути об’єднаний ще з одним насосом (37 л / хв), щоб забезпечити сумарну продуктивність 131 л / хв.

     

Трактор DeutzFahr 6205G

Трактор Deutz-Fahr 6205G  є відмінним поєднанням шестициліндрових двигунів Deutz (відповідають екологічним нормам), сучасною трансмісією і якісною гідравлічною системою.

Трактор відрізняється чудовою паливною економічністю при високому обертальному моменті.

 

Ефективність двигуна також підтримується електронним вентилятором Visco. Двигун Deutz 6.1, що характеризується сучасною технологією made in Germany, являє собою синонім високого рівня надійності та ефективності, дозволяючи досягати максимальної продуктивності.

           

Трактор DeutzFahr стане Вашим надійним помічником в полі!

   
Пост был изменен: צ 20, 2021