49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

Наша Сервісна служба

Сервисное обслуживание комбайнов

Будь-яка техніка потребує періодичного обслуговування. Важливо контролювати працездатність і справність всіх механізмів, щоб робота була чіткою і злагодженою як годинник. Для цього важливо вчасно звертатися до фахівців. У разі поломки або виникнення труднощів у роботі не слід зволікати з діагностикою.

До того ж в їх розпорядженні знаходиться 35 машин, кожна з яких оснащена різного роду інвентарем і спеціальним інструментарієм. Послуги техпідтримки надаються в режимі 24/7, для того, щоб поломка не застала вас в самий невідповідний момент.

Наші послуги

Багаторічний досвід, а також прагнення до розвитку і вдосконалення навичок, дозволяють нашим співробітникам надавати повноцінне обслуговування вашої техніки. Завдяки наявності різнопланового інструментарію, наші інженери можуть безпосередньо на місці здійснювати ремонтні роботи фактично будь-якого рівня складності. Також власні обладнані майстерні дозволяють проводити ремонт кількох одиниць техніки одночасно.

Якщо подивитися на надані нами послуги, можна виділити ряд основних:

  • Комплексний ремонт і обслуговування причіпної техніки GreatPlains, Kverneland;
  • Калібрування сівалок точного висіву GreatPlains;
  • Ремонт мостів DanaSpicer;
  • Обслуговування та діагностика техніки Deutz-Fafr;
  • Установка навігаційних систем і систем автоматичного підрулення на техніці Deutz-Fafr і Kverneland, а також багато іншого.

Наші контактні дані

Для того, щоб зв’язатися з нами і оформити запит на сервісне обслуговування, зателефонуйте нам: (056) 732-29-10.

Або відправити лист із запитом на електронну пошту: service-albion@albion.org.ua

Пост был изменен: 20, 2019