49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

На що звернути увагу при виборі культиватора

Культиватор в Киеве, днепре

Якісна обробка ґрунту основна вимога для отримання конкурентоспроможного врожаю. Для цього ферми використовують різного роду сільськогосподарську техніку. Один з головних агрегатів – культиватор. Це знаряддя дозволяє обробити ґрунт в період до і під час посівів. З його допомогою проводиться розпушування, підгортання і розрівнювання верхнього земляного кому. Культиватор допомагає вносити добрива в ґрунт, боротися з бур’янами і зберігати вологу. На відміну від плугу цей агрегат не перевертає земляний ком, а тільки розбиває і спушує його.

Як обрати культиватор

Якщо для дачі і маленького господарства буде досить ручного або мотоблочного культиватора, то великі угіддя і ферми вимагають більш значного знаряддя. Великі культиватори йдуть з причіпною або навісною системою і кріпляться до трактора.

Важливо знати на що звернути увагу при виборі культиватора.

У першу чергу це сама структура і розстановка лап (робочі органи знаряддя), а також охоплення всього культиватора. Чим ширше охоплення, тим менше кіл потрібно буде зробити при обробці ґрунту і відповідно менше ресурсів і часу буде витрачено.

Відстань між лапами має велике значення також, як і кут їх нахилу. Оптимально якщо відстань між лапами не надто широка, щоб не пропускати ділянки і не дуже вузька, щоб не пошкодити самі рядки. Наприклад, у культиватору Great Plains FC відстань між лапами 71 см – це дозволяє ретельно обробити земляний ком і при цьому не зашкодити нічому.

Додатково варто відзначити систему стійок Max-Mix. Як вже говорилося – важливо розташування і кут нахилу лап. Завдяки поєднанню кількох кутів нахилу (від більшого до меншого) і багаторівневого підйому лап (на манер зубів) проводиться підйом і розбивка зовнішнього земного кома. Це робить культивацію більш якісною і запобігає формуванню борозен і нерівностей.

Як і будь-який пристрій такого типу, культиватор повинен мати надійні підшипники, щоб вони не підвели в самий неслушний момент. Тут варто зазначити, що Great Plains спеціально для своїх культиваторів розробив підшипники, які не потребують додаткового обслуговування.

Бренд агрегату теж не на останньому місці. Німецькі, американські та голландські виробники техніки для аграрних робіт зарекомендували себе найкраще. Great Plains – продукт родом з США, який вже довгий час займає одні з лідируючих позицій у себе на батьківщині.

Купити культиватор ви можете у нас в Києві, Дніпрі або інших містах України.

Пост был изменен: 2, 2019