49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

Для чого потрібні розкидачі добрив: види, принцип роботи

Разбрасыватель удобрений в Украине

Україна славиться своїми родючими землями і відмінним грунтом. Але іноді будь-який грунт потребує відновлення. Цього можна досягти природним способом – давши грунту відпочити і не засівати його. Це не найцікавіша схема для фермерів. Тому можна вдатися до альтернативного варіанту – добривам.

Види добрив

Які добрива використовують для відновлення родючості грунту:

     
  • Органічні – перероблені продукти життєдіяльності тварин;
  •  
  • Мінеральні – гранульовані комбінації мінеральних речовин, необхідних грунту.

З урахуванням того, що далеко не кожне господарство займається тваринництвом, в більшості випадків доречно задуматися про мінеральних добривах, які доступні кожному і більш зручні у використанні. Їх легко придбати в спеціалізованих аграрних або сільськогосподарських магазинах, яких досить багато по Україні.

Варіанти розкидання

Гранульовані добрива можна розкидати самостійно – вручну, а можна за допомогою спеціального розкидачі. Перший варіант передбачає чималі витрати людського ресурсу (сили, час). Такий варіант не завжди відрізняється особливою якістю, адже розкидання часто відбувається нерівномірно і займає набагато більше часу, ніж хотілося б на це витратити (особливо якщо хочеться досягти максимальної рівномірності).

Спеціальні розкидачі створені для спрощення роботи з гранульованими і кристалічності добривами. Вони передбачають максимально рівномірний розподіл добрив, при цьому з мінімальними витратами людського ресурсу і за оптимальний час.

Конструкція розкидачі добрив

В основі конструкції лежить бункер для розміщення самого добрива. Вони бувають різного об’єму, деякі припускають можливість збільшення обсягу в разі потреби. Внизу бункер звужується і добрива поступово подаються в дозатор, а потім в спеціальний відсік для розкидання. Розкидачі – причіпна конструкція, яка кріпиться до трактора.

Принцип роботи

розкидати механізм являє собою два диски, які крутяться назустріч один одному. За рахунок наявності крильчаток, лопаті дисків захоплюють гранули і розкидають під дією відцентрової сили. KVERNELAND випускає розкидачі Exacta з системою CentreFlow. Специфіка цієї системи полягає в тому, що гранули потрапляють на диски вже розкручені, внаслідок чого вони не дробляться і не ламаються, а потрапляють на грунт в цілості й максимально рівномірно.

Ви можете замовити розкидачі KVERNELAND в наших магазинах в Дніпрі і Києві. Такий агрегат допоможе оптимізувати процес внесення добрив, зробити його максимально швидким, якісним і рівномірним.

Пост был изменен: 27, 2019