49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

Чому краще віддати перевагу оригінальним запчастинам для сільгосптехніки?

Оригинальные запчасти к тракторам

Ми не випадково вважаємо нашу країну аграрною. В Україні величезні площі прекрасних родючих грунтів, відмінні кліматичні умови, народ, який любить землю і роботу на ній. Для успішного ведення сільського господарства аграрники (індивідуальні фермери і великі аграрні підприємства) застосовують якісну сучасну сільгосптехніку (трактори, комбайни, сівалки та інші машини), використовують новітні розробки і високі технології.

Техніка, навіть найнадійніша, з часом зношується, потребує регулярного техогляді з заміною окремих деталей і вузлів. Ремонт з використанням якісних запчастин – це гарантія того, що відремонтована техніка буде надійно працювати, в «гарячу» пору не підведе аграріїв і принесе їм прибуток. Компанія «Альбіон», будучи надійним дилером сільгоспмашин багатьох європейських брендів, пропонує оригінальні деталі, вузли, витратні матеріали до сільгосптехніки.

На наших складах, розташованих по всій території України, постійно в наявності повний комплект деталей і комплектуючих для брендових сільгоспмашин.

Оригінальні і неоригінальні запчастини. Що вигідніше?

У агрогосподарстві завжди повинні бути присутніми запаси насіння, добрив, пального і комплектуючих для техніки. Тільки при таких умовах господар впевнений в завтрашньому дні, може контролювати бюджет, і планувати сільгоспроботи.

Вчасно куплені у надійних постачальників правильні запчастини допомагають дбайливому господареві економити кошти на обслуговування техніки, уникати простоїв, забезпечувати більш тривалий час безпроблемної експлуатації машин.

Як відомо на ринку можна купити оригінальні або неоригінальні запчастини. Перші – дорогі, але гарантовано якісні. На заводах-виробниках важливим етапом є строгий контроль якості продукції, що випускається, другі – більш дешеві, але, найчастіше, без гарантії якості. Які вибрати, вирішувати, звичайно, господареві техніки.

Але треба знати, що пидбані неоригінальні запчастини можуть привести до:

  • виходу з ладу сусідніх вузлів;
  • скорочення терміну служби техніки;
  • значних простоїв машини;
  • подорожчання обслуговування.

У той час як оригінальні комплектуючі:

  • є «рідними», повністю сумісними із певною сільгоспмашиною;
  • мають тривалий термін служби;
  • супроводжуються гарантіями якості заводу-виробника.

Оригінальні запчастини та комплектуючі відрізняються від неоригінальних деталей і вузлів упаковками з фірмовими логотипами виробника, маркуванням і, звичайно ціною.

Заради справедливості треба сказати, що на ринку є досить якісні і не настільки дорогі як нові, що були у вжитку запчастини для сільгосптехніки. Їх продають офіційно і дають на їх роботу гарантії якості і тривалого терміну служби. Також можна знайти неоригінальні запчастини гарної якості – їх ціна не буде в рази нижче ціни оригіналу. Але тоді немає жодного сенсу у їх купівлі, якщо за за ті самі гроші можно придбати оригінал.

Здійснюйте покупку запчастин для сільгосптехніки тільки у перевірених постачальників, таких як наша компанія «Альбіон».

Якісні запчастини до сільгосптехніки від «Альбіон»

Звертайтеся в «Альбіон» з приводу оригінальних запасних для сільгоспмашин, брендів: Dana, Carraro, Topliner, Старлайнер, Гігант-400, Agrovector, Kverneland, Deutz, Great Plains і інших. У нас великий асортимент оригінальних запчастин, професійна допомога в підборі оптимальної моделі, швидке оформлення замовлень, організація надійної доставки по всій Україні, гарантійне обслуговування.

Ми в будь-який момент прийдемо Вам на допомогу!

Пост был изменен: Ӧ 21, 2020