49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

Deutz-Fahr

logo_DeutzFahr

Deutz-Fahr – німецька компанія, заснована 1977 році, займається виробництвом техніки і тракторів марки (KHD), що вийшла під керівництвом таких брендів як «Deutz» та «Fahr», і об’єднала під собою сільськогосподарський сектор концерну Klöckner-Humboldt-Deutz AG. З 1995 року Deutz-Fahr належить італійському концерну SAME DEUTZ-FAHR, який в листопаді 2015 року змінив назву на SDF.

DEUTZ-FAHR – бренд, який інвестує значні кошти в розробку нових технологій. Його основне завдання – забезпечити сільгосптоваровиробників сучасної і надійної сільськогосподарською технікою, яка полегшить їх роботу і максимізує продуктивність. Компанія з гордістю виконує цю місію. На сьогоднішній день зібрано і експлуатується понад 1 000 000 тракторів по всьому світу.

Компанія Deutz-Fahr перемогла в різних номінаціях, в тому числі

tractor of the Year    9340 TTV DEUTZ-FAHR був нагорджений титулом “Золотий трактор за дизайн” 2015 року.

Machine of the Year
На Agritechnica 2015 Серії 6 Cshift була присуджена премія “Machine of the Year 2016” в категорії “Tractor upper middle class”. Високо комфортна і ефективна роботизована трансмісія Powershift змогла переконати журі.

Agri Technika
Міжнародний комітет експертів нагородив компанію DEUTZ-FAHR срібною медаллю на виставці Agritechnica 2015 номінації «Інноваційні технології» за систему Driver Extended Eyes – систему камер, що забезпечує високий рівень безпеки.Machine of the Year
Один з наших найбільш потужних і технологічних тракторів отримав премію “Machine of the Year” 2014 в категорії “Best Powered Machine” на Farm World di Lardner Park.


German Design Award
Серія 6 TTV Agrotron і її MaxiVision Cab здобули перемогу на “German Design Award 2014” в категорії “Trasportation and Public Space”: це міжнародна премія, що присуджується високоякісної продукції.