49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

Универсальный Дискатор стал еще надежнее

timthumb (2)Як ми всі пам’ятаємо, дискатори від Kverneland Qualidisc – машина здатна заглубляться від 2 до 15 см в грунт, виконуючи передпосівний обробіток (під дрібносем’яні культури) і основний обробіток. Вже маючи такий набір переваг можна сказати, що машина повноцінна і завершена. Але Kverneland зі своєю характерною особливістю модернізувати і покращувати свої продукти вирішив піти далі. І вже в цьому році, в Україні, надходить оновлена ​​партія Qualidisc. Отримавши в своє розпорядження ряд конструктивних поліпшень:


Посилена центральна рама

timthumb (2)Уже з заголовка стає ясно, що тепер ресурс рами дискатори став ще вище, забезпечуючи довгу і бездоганну службу агрегату. Так само це зіграло позитивну роль для развесовочного балансу машіни.За посиленням центральної рами агрегату було і посилення його бічних крил. Такий хід знизив навантаження на центральну раму і виключає підвищення навантаження на підшипникові вузли і маточини.


Фланцеве кріплення дискових секцій

timthumb (2)Особливу увагу у агрегатів для передпосівної та основного обробітку приділяється до їх поведінки в роботі. Тобто «гуляють» чи робочі органи, як веде себе рама. Одним з допоміжних рішень від Kverneland стали фланцеві кріплення дискових секцій. Вони помітно збільшують жорсткість рами і збільшують стійкість до фронтальним перевантажень.Нові безкольцові маточини

timthumb (2)
Безкольцевого маточини мають кращу пило-захищеністю, зберігаючи при цьому всі свої якості і залишаючись при цьому НЕ обслуговуються. Що продовжує їх термін служби.Нові конусоподібні диски

timthumb (2)
Тепер диски для борони ще більшого діаметра в цілих 600 мм проти колишніх 573. Так само з’явилися диски з великими глибинами западин. Створені для збереження «Ромашкообразності дисків» набагато довше.Які переваги залишаться незмінними

Нагадаємо, що Kverneland Qualidisc не просто унверсальная грунтообробна машина. Ще однією його візитівкою є висока швидкість роботи в 15 км \ год, при збереженні суцільного зрізу з рівним горизонтом обробки. Це один з найвищих показників для дискових знарядь.

Додаткова обробка грунту

Наш дискатори забезпечений катком Actipack призначеним для роботи на середніх і важких видах грунтів. Його 560 мм диски дроблять великі грудки, а регульовані междискових ножі розрізають залишилися грудки, і забезпечують створення мелкокомковато горизонту. Можна як створювати гребенясту поверхню або створити мелкокомковатоє передпосівний ложе.

Простота конструкції та довгий строк

timthumb (2)Підходячи до роботи в полі комплексно, потрібно підходити і до котла комплексно. Що Kverneland і втілив в своєму дискатори. Почнемо з самої конструкції: ми маємо унікальну порожнисту стійку диска має високу міцність але маючи при цьому не велику вагу. Це дозволяє стійці витримувати величезні радіальні і аксіальні (на торцях) навантаження, а овальна форма запобігає забивання рослинними залишками і грунтом. У той час як гумові джгути оберігають стійку і підшипник від перевантаження при попаданні, на перешкоду (камінь). Стійка піднімається і може відхилиться в сторону, потім автоматично повертається в робоче положення. Переходимо далі – витримка кута атаки. Хомут кріплення стійки до рами має спеціальні опори, які запобігають бічний зсув диска під час роботи. Задня батарея дисків працює по зміщеному сліду, для найкращої якості зрізу. Так само в своєму розпорядженні Qualidisc має дворядний упорно-радіальний кульковий обслуговуються підшипниковий вузол. Який виручає машину при високих осьових і радіальних навантаженнях, кріпиться на осі з діаметром 35 мм. Підшипник захищений 5-ти шаровим касетним ущільненням, що надійно захищає його від дрібнодисперсного пилу. Ну і вершиною чудової якості подрібнення є оновлений 600 мм конусоподібний диск з жорсткістю 55-59 роквелл. Такий диск дозволяє без проблем працювати по стерні кукурудзи на зерно, соняшнику або сидерату без забивань. Дрібний зуб диска дозволяє працювати на глибину 3 см і спочатку підвищує ресурс диска без втрати якості. А його конічна форма не дає міняти кут різання рослинних залишків навіть при сильному зносі.

Ми розглянули з Вами унікальну машину в своєму класі, яка відрізняється своїм високим ресурсом. Вона дає Вам масу вигод і переваг.

  • Складний грунт? Не біда, рама настільки міцна і жорстка що можна поставити навіть найважчий каток і розбити будь-яку грудку і глевкість.
  • Соняшникова стерня змушує купувати лущильник? Теж не питання, потужні конічні диски і конструктивно грамотні стійки дозволять пройти по стерні як по маслу.
  • У Вас складний рельєф місцевості на поле? ] Qualidisc вирішує і цю проблему, за рахунок гідравлічно плаваючого дишла і опорних катків, що дозволить агрегату копіювати грунт і не порушувати налаштувань заглиблення. Бонусом буде так само служити те що такий хід знижує навантаження на трактор.
Пост был изменен: 7, 2017