49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

Підготуйтесь до оранки та посіву разом з Deutz-Fahr

Підготуйтеся до оранки та сівби зернових разом з Deutz-Fahr, ми надамо Вам трактор який успішно агрегатується з Вашим плугом і посівним обладнанням. Представляємо Вашій увазі лінійку тракторів, які найкраще Вам послужать після збиральної кампанії.


Deutz-Fahr Agrotron M620 універсальний колісний трактор з потужністю 165 к.с. і обертовим моментом 655 Нм. Один з небагатьох тракторів в своєму класі який може похвалитися коробкою Powershift, яка дозволить правильно підібрати швидкість для польових робіт. Успішно впорається з оранкою 5-ти корпусним плугом по грунті середньої складності з мінімальним або середнім вмістом каменів в ній. А система уприскування Deutz Common Rail з тиском уприскування в 1600 бар гарантує відсутність навантаження на двигун при номінальній швидкості, а також помітно знижує витрату палива. Deutz-Fahr M620 прекрасно справляється зі оранкою полів з 5-ти корпусними плугами, проведенням обприскування причіпними і навісними обприскувачами, посівом 8-12ті рядними просапними сівалками.

Найкраще поєднання цього трактора з плугом Kverneland LD 100 , за рахунок високотехнологічної гарту рами, яка не вимагає нарощування шару сталі і полегшує плуг в поєднанні з правильною формою відвалів Kverneland, який має низький опір ходу, ніж також береже задню навіску трактора. При оранці дуже сухого ґрунту рекомендується використовувати пір’яний відвал.


Deutz-Fahr Agrotron X720 – універсальний колісний трактор з потужністю 275 к.с. і обертовим моментом тисячу п’ятьдесят-дві Нм, створений для проведення оранки 7-ми корпусними плугами навіть на складній грунті. Також показує прекрасні результати роботи з сівалками суцільного висіву 4 метрових захоплень. Може оснащуватися спареними колесами. Сукупність системи упорскування Deutz Common Rail з тиском уприскування 1600 бар і коробки передач Powershift дає правильний підбір швидкості, а в слідстві – зменшений витрата палива, запас міцності деталей (за рахунок оптимально розрахованої навантаження). Унікальна особливість, а саме наявність окремої масляної ванни на причіпне обладнання – дає безпеку і довговічність експлуатування трактора. Як наслідок трактор довше служить, зменшена вартість ТО, знижуються витрати на закупівлю палива. Deutz-Fahr X720 прекрасно агрегатується з 7-ми корпусними плугами, навіть в липкою, і кам’янистому ґрунті. Рекомендований плуг для цього трактора Kverneland RN 100 завдяки низькій вазі, досягнутій завдяки, високотехнологічної гарту стали для рами і лемешів. Deutz-Fahr X720 показує відмінні результати посіву з зерновими сівалками з захопленням 4 м. Рекомендується використання зернового посівного комплексу Kverneland U-drill 4000+ шириною захвату 4м. Цей посівний комплекс має попередню обробку грунту і серйозний тиск на сошник з маленькою площею тиску за рахунок гострого кута диска, що дозволяє виробляти додаткову накочення, можливість укладання насіння в борозну і в міжрядді. А наявність переднього шинного пакера крім розбивання земельних грудок, збалансує масу агрегату, знижуючи навантаження на двигун трактора.

Deutz-Fahr 9340 TTV універсальний колісний трактор для важких робіт, з безступінчастим коробкою, яка в співвідношенні з двигуном Deutz дає чудову економію палива, з потужністю 336 к.с. і обертовим моментом 1375 Нм, створений для проведення оранки 8 ми корпусними плугами з важкої грунті. Цей трактор ввібрав в себе всі кращі якості X 720, додавши двоступеневий турбокомпресор з охолодженням і паливною системою з трьома ТНВД вмонтованих в блок двигуна. Двигуни також характеризуються чудовими параметрами холодного запуску, навіть в найскладніших умовах. А оптимальна поздовжня розбалансування ваги трактора дозволяє не перенавантажувати двигун, і справлятися з високими тяговими завданнями. Deutz-Fahr 9340 TTV прекрасно агрегатується з 8 ми корпусними плугами. Рекомендований плуг для цього трактора – Kverneland RN 100, завдяки низькій вазі плуга, досягнутого за допомогою високотехнологічної гарту стали для рами і лемешів. Deutz-Fahr 9340 TTV показує відмінні результати посіву з зерновими сівалками. Рекомендується використання зернового посівного комплексу Kverneland U-drill 6000+ шириною захвату 6м. Цей посівний комплекс має серйозний тиск на сошник і маленькою площею тиску, що дозволяє виробляти додаткову накочення, можливість укладання насіння в борозну і в міжрядді. А наявність переднього шинного пакера крім розбивання земельних грудок, збалансує масу агрегату, знижуючи навантаження на двигун трактора. Для господарств, яким потрібна широкозахватная сівалка, рекомендується агрегатування трактора з перевіреною часом Great Plains NTA 3510. Сівалка здатна сіяти по нульовій технології дводисковим сошником, а велика ширина захвату і 2 великих бункера, збільшує продуктивність за рахунок коротких завантажень, тим самим збільшуючи час роботи в поле, заощаджує Ваш час і паливо трактора. Наявність турбо-ножів дозволяє ефективно сіяти в сухий грунт.

Пост был изменен: 28, 2017