49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

Палаюча пропозиція на культиватори Great Plains

Культиватор Great Plains
Якісна культивація – невід’ємний процес традиційної системи землеробства, що підвищує ефективність використання сівалок точного посіву, що зменшує ризики при посіві важких і вимогливих культур. Вкладення в цей процес, це вкладення в врожайність на своєму полі.

Американські культиватори на Українських землях

Культиватори Great Plains FC — яскраві представники потужного передпосівного агрегату, який вирівнює фон поля, зменшує глевкість грунту і знищує бур’яни. Бувають представлені в двох варіантах ширини захоплення: 12 та 13,5 метрів. Оснащені посиленими стійками для лап “Magnum” – дана стійка має пружиною дає тиск в 93 кг і хороше осьове переміщення. Автоматична функція розчеплення з препятсвие на поле робить цей агрегат ідеальним для кам’янистих місцевостей. В арсеналі культиватора також є 3-х звичайна зубовая борона і каток, з ними глевкість грунту знижується в рази і закривається волога. Це особливо актуально посушливим районам.

    Підсумуємо:
  • Культиватор створений для роботи в посушливих регіонах, і кам’яниста місцевість його не страшна.
  • Після нього сівалки будуть легше витримувати точність розстановки ПОСЕВМАТ, тому що фон після культиватора буде рівний.
  • Побічно підвищується схожість культур – знищені бур’яни не зможуть забрати у них поживні речовини.
  • Придбання культиватора у компанії “Альбіон” примножить ці якості за рахунок своєї сервісної підтримки і відділу запчастин.

Тривалість пропозиції обмежена, телефонуйте на номер: +38 (067) 230 00 34Пост был изменен: 3, 2019