49000, Україна, м. Дніпро вул.Теплична, 21

Дискатор – усі “за” та “проти”

Дискатор, призначається для мінімальної і передпосівної обробки грунту – велику роль відіграє для фермерів які працюють за різними технологіями обробки грунту. Дискатори застосовують в трьох варіантах:

 • Перший неглибока обробока – лущення після зернових або передпосівна обробока на глибину від 3 до 6 см.
 • Другий середня обробка — перемішування, подрібнення і підрізання середньої кількості рослинної маси і бур’янів на глибину від 5 до 10 см.
 • Третій глибоке дискування – перемішування, подрібнення і підрізання великої кількості рослинної маси і бур’янів на глибину від 7 до 15 см.

Як правило, для цих видів обробки застосовуються відповідні типи знарядь, які відрізняються один від одного за рядом параметрів: діаметр диска, його форма, тип кріплення до несучої рами, їх тип розташування і тип ковзанок, вага агрегату. Легкі дискові борони – Як правило, для цих видів обробки застосовуються відповідні типи знарядь, які відрізняються один від одного за рядом параметрів: діаметр диска, його форма, тип кріплення до несучої рами, їх тип розташування і тип ковзанок, вага агрегату. Максимально підходячий за такими параметрами є агрегат -Kverneland Qualidisc Pro T.

технічні переваги Kverneland Qualidisc Pro T

Спираючись на сферу застосування дискаторів, можна підкреслити сильні сторони Kverneland Qualidisc Pro T:

 1. Висока продуктивність до 170 га/доб та якість обробки завдяки швидкості роботи до 20 км / ч. Робота знаряддя без втрати швидкості з будь-якого попередника і будь-якій кількості пожнивних залишків.
 2. Середня витрата палива при роботі дискатори Kverneland Qualidisc становить всього 5 – 7 л / га, в залежності від ширини захоплення зброї (3 – 7 метрів).
 3. Можливість виконати 3 агрономічні операції одним знаряддям за один прохід. Дискатори Kverneland Qualidisc поєднує в собі функцію дісковкі, передпосівної підготовки і прикочування. Завдяки роботі з Qualidisc зменшується кількість обробок, в тому числі, і хімічних. Також зводиться до мінімуму кількість бур’янів і падалиці в основний культурі.
 4. Завдяки дискатори Kverneland Qualidisc, Ви оперативно проведете стерньових обробку і максимально швидко закриєте вологу по всій площі.
 5. Можливість виконати посів відразу ж після роботи дискатори завдяки формуванню великої кількості дрібнозернистої землі (дрібної грудки) в горизонті проростання і створення ідеальної структури грунту.
 6. Високий рівень надійності дискатори Kverneland Qualidisc, який підкріплюється 2-мя роками гарантії на все знаряддя аж до підшипникового вузла.
 7. Універсальність знаряддя, досягається завдяки встановленим дискам діаметра 600мм і малим зубом ромашки всього 3 см. Такий хід дозволяє виробляти передпосівний обробіток глибиною від 3-х см, а так само при необхідності більш глибоке дискування на глибину до 16 см. Що в результаті дає 2 знаряддя в одному, в порівнянні з конкурентами.

Kverneland Qualidisc Pro T – має масу вигод, всі вони суто індивідуальні і залежать від багатьох аспектів господарства. Але є основні вигоди з якими погодяться практично всі хто знайомий з цим видом зброї. Вирішується цілий спектр завдань:

 • Для вирішення трьох завдань використовується один агрегат, і не витрачається час на переоснащення трактора.
 • Обслуговування однієї машини зводить до мінімуму використання запчастин для різних моделей техніки.
 • Складний рельєф ґрунту не є проблемою для Qualidisc, завдяки двом точкам опори у вигляді колеса і катка (на відміну від інших знарядь, де використовується трактор і каток) і гумовим демпфер.
 • Використання необслуговуваних підшипників з 5-шаровим касетним ущільненням, забезпечує безперебійну роботу під час сезону.
 • Диски великого діаметра «ромашкообразной» форми знімають потребу в щорічному оновленні дискової батареї на агрегаті.
 • В цілому це універсальна і невибаглива машина гарантує свою окупність, має високий рівень продуктивності при притримання рекомендацій сервісної служби компанії «Альбіон» і правильного налаштування. А різноманітний вибір ширини захоплення, типу ковзанок і типу агрегатування з трактором допоможе максимально точно врахувати особливості Вашого господарства.

Пост был изменен: 23, 2018